Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Saç Ekim Yöntemleri

İzmir saç ekim merkezinde dökülen saçların yerine özenle yeniden kendi saçlarınız ekilebilmektedir. Keyifli bir süreçte ağrı sızı olmadan yapılan lokal anestezi ile saç ekimi operasyonu sonrasında gür sağlıklı parlak saçlara yeniden kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Sizleri 10 yıl daha da genç gösterecek saç stillerine kavuşmak, izmirsacekimmerkezi.com adresiyle hayal olmaktan çıkıyor. Çeşitli modern saç ekim yöntemlerini uygulayan İzmir saç ekim merkezi yılların bilgi ve deneyimi ile en son saç ekim tekniklerini dünyadaki gelişmeleri takip ederek alet ve gereçlerini güncelleyerek saç ekimi konusunda en verimli hizmeti vermeye devam ediyor.

Saçlarınıza yeniden kavuşmak ve eski çekiciliğinize kavuşarak öz güveninizi yeniden kazanmak için İzmir saç ekim merkezini ziyaret edin. Sizler için en uygun saç ekim yöntemini, kaç adet saç ekileceğini birlikte belirleyelim. Süreci keyifli ağrısız olan saç ekim işlemi bittiğinde 1-1.5 yıl sonra bir daha dökülmemek üzere saçlarınıza kavuşacaksınız. Ekilen saçlar tamamen sizden alınmaktadır. Ense bölümünde bulunan ve genetik olarak dökülmemeye kodlanmış saç tellerinizi dökülen alanlara başarı ile ekerek sizleri yeniden hayata bağlıyoruz.

Sakal ekimi bıyık ekimi kaş ekimi gibi işlemleri de başarı ile uygulayan İzmir saç ekim merkezi son derece hijyenik şartlarda son teknoloji cihazlarını kullanarak ekim işlemini gerçekleştirmektedir.

saç ekim tedavisi yaptırmış adam

Saç Ekimi Öncesinde Muayene ve Analiz

Saç ekimi yaptırmadan önce saçlarınızın neden döküldüğünün araştırılması, çeşitli testler yapılması ve kronik bir hastalığınızın olup olmadığının araştırılması gerekir. Kronik bir hastalığınız yoksa saç ekimi yaptırabilirsiniz.

Hangi Teknikler uygulanıyor

İzmir saç ekim merkezinde uygulanan tekniklerden biri de FUE yöntemidir. FUE yöntemi ile ağrısız olarak kesik yara olmadan alınan saç kökleri belirlenen açılarla 5-7 saatlik bir operasyonla ekilir. Dördüncü gün saçlar yıkanmaktadır. Pansuman ve yıkama işlemleri İzmir saç ekim merkezinde gerçekleştirilmektedir ve ücretsizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *